DJI Props for Matrice 4T/E
Artikkeli: 1106636

DJI Props for Matrice 4T/E

Vara-potkurit Matrice 4T/E:lle helppoon vaihtoon

Verkkokauppa
Arvioitu toimitusaika 10-20 arkipäivää tilauksesta
Helsingin myymälä:
24 EUR

Maksa heti tai jaa useampaan osamaksuun Lue lisää

Ilmainen toimitus yli 200 EUR ostoksille
Osta nyt ja maksa myöhemmin
Henkilökohtaista palvelua

DJI Props for Matrice 4T/E on Matrice 4T/E -droneen tarkoitettuja potkureita, joiden avulla voit pitää Matrice 4T/E:n valmiina lentoon. Ne toimivat käytännöllisenä varaosana, kun sinun täytyy vaihtaa kuluneet tai vaurioituneet potkurit, ja auttavat säilyttämään vakaan ja luotettavan toiminnan.

Ominaisuudet

  • Sopii Matrice 4T/E -malliin
  • Potkurien varaosa
  • Vaihdettavissa kulumisen yhteydessä
  • Helpottaa huoltoa
  • Pitää dronen valmiina

Toimitukseen sisältyy

  • DJI Props for Matrice 4T/E
Ratkaisuja luoville ihmisille jo vuodesta 1982

Olemme Scandinavian Photolla jo yli 40 vuoden ajan auttaneet luovia ihmisiä toteuttamaan visioitaan. Tarjoamme inspiraatiota, asiantuntemusta ja tuotteita muun muassa valokuvauksen, äänen, videokuvauksen ja teknologian tarpeisiin. Palvelemme myös elokuvan, musiikin ja taiteen harrastajia. Oikeilla työkaluilla ideat muuttuvat todellisuudeksi. Autamme sinua valitsemaan tuotteet, jotka vastaavat tarpeitasi. Tarjoamme korkealaatuisten tuotteiden lisäksi myös henkilökohtaista ja asiantuntevaa palvelua. Asiantuntemuksemme ja sitoutumisemme takaavat, että löydät juuri sinulle sopivan varustuksen.

Seuraa meitä:
Liity uutiskirjeemme tilaajaksi!

Ole kartalla tekniikka-alan uusimmista trendeistä! Syöttämällä sähköpostiosoitteesi ja tilaamalla uutiskirjeen suostut vastaanottamaan uutiskirjeitä Scandinavian Photolta. Uutiskirjeen tilaajana saat upeita tarjouksia, tietoa alan johtavien tuotemerkkien kuulumisista ja uutuuksista sekä tietysti runsaasti inspiraatiota.

Uutiskirjeen tilaaminen on vapaaehtoista ja voit peruuttaa tilauksen tai suostumuksesi milloin tahansa. Lue lisää henkilötietojen käsittelystä ja oikeuksistasi tietosuojaselosteestamme.