SmallRig 5448 L-Shaped Mount Plate with Silicone Handle for Fujifilm X-E5 Black
L-kiinnike Fujifilm X-E5 -kameralle
- Parantaa otetta merkittävästi
- Nopea pääsy akkulokeroon
- Arca-Swiss-yhteensopiva pohjalevy
Valitse Väri
SmallRig L-Shaped Mount Plate silikonikahvalla Fujifilm X-E5:lle on monipuolinen lisävaruste, joka parantaa sekä käsittelyä että kiinnitystä. L-muotoinen levy mahdollistaa nopean pääsyn akkutilaan, ja integroitu silikonikahva tekee otteesta tukevan ja mukavan. Sopii erinomaisesti valokuvaajille ja luoville kuvaajille, jotka haluavat vakautta jalustakiinnitykseen ja lisämukavuutta käsivaraisessa kuvaamisessa.
Ominaisuudet
- Parantaa otetta merkittävästi
- Nopea pääsy akkutilaan
- Arca-Swiss-yhteensopiva alalevy
- Asennus ilman porttien peittämistä
- Ergonominen silikonikahva
Joustava ja toimiva kamerakiinnitys
Tämä L-kiinnike tuo varmuutta sekä jalustalla että kädessä. Arca-Swiss-yhteensopivuuden ansiosta voit vaihtaa nopeasti vaaka- ja pystysuunnan välillä ilman uudelleenkiinnitystä.
Suunniteltu mukavuutta ja luovuutta varten
Silikonikahva on muotoiltu vähentämään rasitusta ja parantamaan otteen varmuutta – käytännöllinen ratkaisu pitkiin kuvaus- ja videokuvauspäiviin.
Toimitukseen sisältyy
- SmallRig L-Shaped Mount Plate silikonikahvalla ja laukaisinpainikkeella Fujifilm X-E5:lle